Dit jaar hebben in Amersfoort verschillende maatschappelijke organisaties, ondernemers, gemeente en inwoners de handen ineen geslagen om gezamenlijk een evenement op poten te zetten rond de Dag van de Duurzaamheid, #dvdd15. En dat is gelukt!
Van woensdag 7 oktober tot zaterdag 10 oktober vinden in vier dagen tijd, verspreid door heel Amersfoort meer dan 20 activiteiten plaats voor een diversiteit aan doelgroepen.
Van regionaal voedsel tot energieneutraal wonen, van groene mobiliteit tot wormenpoep, van armoedebestrijding tot duurzame inzetbaarheid, van speurtocht tot safari. Voor ieder wat wils!
Kijk op de website www.amersfoortduurzamestad.nl voor een overzicht van de activiteiten en meld je aan!
Amersfoort doet mee met de Dag van de Duurzaamheid #dvdd033
7 oktober 2015Lia BoumaNo commentsArbeid en Inkomen, Bouwen en wonen, Energie, Groenprojecten, Wijken, Zorg en welzijn
No comments yet